świat mody

Na czym polega prawidłowa pielęgnacja ciała?

Wielu kobietom często wydaje się, że wiedzą w jaki sposób odpowiednio zadbać o wygląd swojego ciała. Prawda jest jednak taka, że kupno drogiego, markowego kosmetyku to nie wszystko.

pielegnacja ciała Niemal każdej kobiecie zależy na tym, by mieć piękne ciało, zgrabną figurę, zadbaną skórę, włosy i paznokcie, bowiem to wszystko składa się na obraz kobiety atrakcyjnej pod względem fizycznym.

Niestety, trzeba sobie powiedzieć szczerze i uczciwie, że niektórym paniom tylko wydaje się, że potrafią o siebie odpowiednio zadbać, a tak naprawdę taki temat jak pielęgnacja, a dokładniej rzecz ujmując pielęgnacja ciała jest tematem obcym. Jak to możliwe, że pielęgnowanie ciała nie jest sprawą prostą? Otóż po pierwsze należy zdać sobie sprawę z tego że skóra, włosy czy paznokcie jednej kobiety znacznie mogą różnić się od skóry, włosów i paznokci innej pani. Wobec tego nasze dbanie o skórę trzeba zacząć od jej dokładnego poznania.

Innej opieki bowiem wymaga skóra ze skłonnością do przetłuszczania się czy też taka, która nadmiernie się wysusza. Podobnie jest z włosami i każdym innym "elementem" naszego ciała. I tak jeśli przykładowo skóra twarzy jest bardzo tłusta to koniecznie należy używać różnego rodzaju toników odtłuszczających, matujących i tym podobnych. Również ważne są odpowiednie kremy do tego rodzaju cery.

Jeśli natomiast skóra jest bardzo sucha warto zainwestować w dobre preparaty nawilżające (nie tylko kremy do twarzy). I nawet jeśli mamy jakiś ulubiony kosmetyk, warto czasem go zmienić na rzecz jeszcze lepszego.

Majeczka

Wyszukaj na stronie

Co to są castingi do reklam casting

Jak wystrzegać się pułapek fotomodelingu? fotograf

Każda modelka musi mieć testowe fotografie zdjęcia tfp

Dlaczego ważna jest regularna pielęgnacja ciała? pielęgnacja ciała

Czy praca w fotomodelingu jest pracą łatwą i przyjemną? praca fotomodelki

Na czym polega prawidłowa pielęgnacja ciała? pielęgnacja

Czym tak naprawdę jest uroda? uroda

1 2 >>

Zastrzega się wszelkie prawa autorskie
Napisz do nas   Polecane teksty