świat mody

Jak wystrzegać się pułapek fotomodelingu?

Każda kobieta, która chce zaistnieć w dziedzinie jaką jest fotomodeling jest w stanie wiele przejść, aby osiągnąć sukces. Nie można jednak pozwalać na wszystko i dawać się oszukiwać.

fotograf i modelka Fotomodeling to bardzo specyficzna dziedzina, która wielu kobietom z powodu ich własnych nieprzyjemnych przeżyć nie kojarzy się najlepiej. Prawda jest bowiem taka, że na rynku istnieje wielu pseudo fotografów, którym tak naprawdę nie zależy na robieniu zdjęć, bowiem mają ukryte nieuczciwe zamiary względem swej fotomodelki.

Zanim więc zdecydujesz się na sesję zdjęciową, za którą ktoś rzekomo chce Ci zapłacić (i tym bardziej jeśli jest to Twoja pierwsza w życiu sesja zdjęciowa) koniecznie musisz sprawdzić owego fotografa. Po pierwsze ważna jest kwestia danych osobowych fotografa oraz umowy za określone, zaproponowane Ci zlecenie.

Jeśli ów fotograf nie ma nawet wizytówki, jeśli wzbrania się przed podaniem wszystkich szczegółowych danych osobowych i nie zawiera umów ze swoimi modelkami, nie ryzykuj, bo to pierwszy przejaw tego, że coś jest nie tak jak być powinno! Zrozumiałe jest to, że debiutując przed obiektywem możesz stracić pewność siebie i w tym ważnym dla Ciebie dniu zechcesz mieć kogoś bliskiego przy sobie, by Cię wspierał.

Jeśli fotograf nie zezwala na przebywanie osób trzecich w pomieszczeniu, w którym ma mieć miejsce sesja, uciekaj gdzie pieprz rośnie! Dlaczego? Profesjonalny fotograf nie ma problemu z robieniem zdjęć nawet jeśli wokół niego jest i ze sto osób. Jeśli fotograf nie umie jasno określić zakresu Twoich obowiązków i przygaduje, że w grę mogą wchodzić różnego rodzaju zdjęcia to i tutaj sprawa jest jasna, uciekaj!

Majeczka

Wyszukaj na stronie

Co to są castingi do reklam casting

Jak wystrzegać się pułapek fotomodelingu? fotograf

Każda modelka musi mieć testowe fotografie zdjęcia tfp

Dlaczego ważna jest regularna pielęgnacja ciała? pielęgnacja ciała

Czy praca w fotomodelingu jest pracą łatwą i przyjemną? praca fotomodelki

Na czym polega prawidłowa pielęgnacja ciała? pielęgnacja

Czym tak naprawdę jest uroda? uroda

1 2 >>

Zastrzega się wszelkie prawa autorskie
Napisz do nas   Polecane teksty